بازدید فرماندار از اماکن ورزشی تحت تعمیر شهر تفت


فرماندار با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مسئولین از تعدادی از اماکن ورزشی تحت تعمیر شهر تفت بازدید به عمل‌آوردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" فرماندار با همراهی "ناصر دهقانی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی، "علی اصغر حسینی" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مسئولین از تعدادی از اماکن ورزشی تحت تعمیر شهر تفت بازدید به عمل‌آوردند.

فرماندار شهرستان تفت و همراهان ابتدا از استخر تفت بازدید کردند و در جریان مشکلات و نحوه تعمیرات این مجموعه قرار گرفتند و در ادامه از ورزشگاه آزادی، اداره ورزش و جوانان شهرستان، زورخانه شهدای گمنام و سالن ورزشی تختی نیز بازدید شد.

محامدی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: متأسفانه تنها استخر ورزشی شهرستان به دلیل مشکلات مدتی است قابل‌استفاده نبوده و تحت تعمیر قرارگرفته است و به دلیل زمان‌بر شدن این تعمیرات از همشهریان عزیز عذرخواهی می‌کنم.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: تعمیرات استخر شامل موتورخانه، لوله‌کشی، سقف استخر است و برای این تعمیرات از اعتبارات استانی هزینه شده و امیدوارم با پیگیری‌های صورت گرفته این استخر تا پایان سال مورد بهره‌برداری مجدد قرار گیرد.

 



آدرس کوتاه :