بازدید فرماندار از جشنواره محصولات غذایی


"محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام خمینی (ره) تفت از جشنواره محصولات غذایی مهارت آموزان این مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام خمینی (ره) تفت از جشنواره محصولات غذایی مهارت آموزان حرفه آشپزی و شیرینی‌پزی این مرکز با مربیگری "سکینه بهارستان تفتی" بازدید کرد.

فرماندار شهرستان تفت در این بازدید با تقدیر از فعالیت‌های گسترده آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستان، اصلی‌ترین نياز كشور را ايجاد اشتغال پايدار دانست و یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به این مهم را کسب آموزش‌های مهارتی دانست.‏

محامدی  به نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تربیت افراد ماهر، خلاق و کوشا در سطح جامعه اشاره نمود و افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای جایگاهی ویژه در توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه می‌تواند ایفا نماید.
 
فرماندار شهرستان در ادامه توانمندی‌های مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان را مفید و اثربخش توصیف کرد و اظهار داشت: در این مجموعه فراهم ساختن زیرساخت مهارت که به‌عنوان یکی از عناصر اصلی اشتغال،  به‌خوبی در حال اجرا است.

محامدی در پایان‌بر لزوم اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در سطح شهرستان درزمینهٔ آشنایی مردم با فعالیت‌ها و دستاوردهای فنی و حرفه‌ای تأکید نمود.آدرس کوتاه :