بازدید فرماندار از نحوه توزیع کالاهای تنظیم بازار


رفرماندار شهرستان تفت با حضور در فروشگاه‌های توزیع‌کننده کالاهای تنظیم بازار در جریان نحوه توزیع این کالاها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" فرماندار به همراه "حمیدرضا دهقانی" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و عباسعلی احمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان با حضور در فروشگاه‌های توزیع‌کننده کالای تنظیم بازار در جریان چگونگی نحوه توزیع قرار گرفت.

"محمد محامدی" در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تعدادی از کالاهای موردنیاز و اساسی مردم از طریق فروشگاه‌های سطح شهرستان در حال توزیع است و در این بازدید سعی شد مشکلات نحوه توزیع این کالاها بررسی و تصمیماتی جهت رفع این مشکلات گرفته شود.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: لازم است اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اطلاع‌رسانی لازم در مورد نحوه و فروشگاه‌های توزیع‌کننده را انجام دهد و این کالاها در تمامی شهرستان توزیع گردد.

محامدی در مورد سهمیه شهرستان در دریافت کالاهای تنظیم بازار نیز گفت: در مورد گوشت گوسفندی سهمیه استان ناچیز است و مقدار زیادی گوشت گوسفندی به شهرستان تفت اختصاص داده نشده و در حال رایزنی و پیگیری برای رفع این مشکل هستیم اما در مورد کالاهای دیگر مانند گوشت گوساله منجمد، شکر، برنج و مرغ این مشکل وجود ندارد و در بازه‌های زمانی این کالاها در اختیار فروشگاه‌های سطح شهرستان برای توزیع قرارگرفته است.

"حمیدرضا دهقانی" رئیس اداره، صنعت و تجارت شهرستان نیز در این بازدید در مورد نحوه اطلاع‌رسانی کالاهای تنظیم بازار اظهار داشت: همشهریان عزیز هرروزه از ساعت 7:30 تا 8:30 صبح با تماس با شماره 124 در جریان نحوه و توزیع کالاهای اساسی نظیر گوشت گوسفندی قرار خواهند گرفت و نحوه توزیع کالاهای دیگر از طریق رسانه‌های شهرستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 آدرس کوتاه :