بازدید فرماندار شهرستان تفت ، بخشدار نیر و جمعی از مسئولین از مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی طوبی نیر


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی " در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی طوبی نیر، گزارشی از امکانات و مشکلات موجود در این مرکز به فرماندار ارائه شد و نیازسنجی لازم نیز انجام شد. نماینده عالی دولت در شهرستان و همراهان سپس با حضور در اتاق پزشکان اورژانس و پرستاران و کادر اداری مرکز درمانی طوبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی و خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعین، در مورد مشکلات و کمبودهای موجود که مانع ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم و بیماران می‌شود، از پزشکان و کادر مرکز   نظرخواهی کرد. در پایان این بازدید فرماندار شهرستان طی تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد مشکلات این مرکز را با وی در میان گذاشت و خواهان رسیدگی هرچه سریع‌تر به این مشکلات شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی " در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی طوبی نیر، گزارشی از امکانات و مشکلات موجود در این مرکز به فرماندار ارائه شد و نیازسنجی لازم نیز انجام شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان و همراهان سپس با حضور در اتاق پزشکان اورژانس و پرستاران و کادر اداری مرکز درمانی طوبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی و خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعین، در مورد مشکلات و کمبودهای موجود که مانع ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم و بیماران می‌شود، از پزشکان و کادر مرکز  نظرخواهی کرد.

در پایان این بازدید فرماندار شهرستان طی تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد مشکلات این مرکز را با وی در میان گذاشت و خواهان رسیدگی هرچه سریع‌تر به این مشکلات شد.آدرس کوتاه :