بازدید مدیر آموزش و پرورش تفت از تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان تفت


مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت با حضور در شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ضمن بازدید از ساختمان های مسکونی در حال احداث ، مشکلات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش تفت،"عبدالمجيدزارع" از اعضای هیات مدیره و مدیر عامل اين شركت تعاوني خواست با تلاش و جدیت به روتد ساخت مسکن فرهنگیان را سرعت بخشیده تا در آینده شاهد بهره برداری کامل از مجتمع فرهنگیان باشیم ضمناُ آقای زارع آمادگی آموزش و پرورش را جهت کمک در این راستا اعلام کرد، مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نیز در این بازدید ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور مدیر آموزش و پرورش و رسیدگی به مشکلات این شرکت تعاونی ، گزارشی از ساختمانهای تحویلی و در حال احداث را بیان نمود ، آقای خیراندیش تعداد واحدهای واگذار شده به فرهنگیان را 48 واحد اعلام کرد و گفت 96 واحد نیز در حال ساخت می باشد که در سال جاری تحویل فرهنگیان خواهد شد.

وی به مشکلات پیش رو اشاره کرد و تامین منابع مالی جهت ایجاد شبکه های برق، آب و گاز را مهمترین آن یاد کرد و از مدیر و مسئولین آموزش و پرورش خواست تا با حمایت های خود ، ضمن به حداقل رساندن زمان تحویل واحدها ، شاهد مطالعات بعدی بدراین خصوص بوده و بتوانیم خدمات بیشتری به فرهنگیان ارائه دهیم. وی همچنین از مدیرآموزش وپرورش خواست تا با رایزنی با مسئولین ذیربط به ویژه شهرداری زیر سازی وآسفالت خیابان های مجاور آپارتمان ها را عهده دار شوند .

لازم به ذکر است شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان در سال 86 به منظور احداث ساختمان های مسکونی تاسیس و در اقدامات اولیه با در اختیار گرفتن 18000 متر مربع زمین ،  آغاز ساخت 48 واحد مسکونی را در 3 بلوک آغاز نمود و اکنون 96 واحد دیگر در 6 بلوک در حال احداث دارد، ساختمان های احداث شده در 5 طبقه و دارای اسکلت بتنی، موتور خانه ، شوفاژ ، امکانات آتش نشانی ،اعلام حریق و آسانسور می باشد. همچنین 4 واحد درشهرک بهاران نیز به اتمام رسانده است .

آدرس کوتاه :