بازدید معاون فرماندار از روستای چم


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با همراهی تعدادی از مسئولان شهرستان تفت از روستای هدف گردشگری چم در بخش مرکزی این شهرستان بازدید و در جریان مشکلات و پتانسیل‌های گردشگری این روستا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمدجواد نعمتی"معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با همراهی روسای ادارات میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و حفاظت محیط‌زیست این شهرستان از روستای هدف گردشگری چم در بخش مرکزی بازدید و در جریان درخواست‌ها، مشکلات و پتانسیل‌های گردشگری این روستا قرار گرفت.

در این بازدید که با همراهی اعضای انجمن زرتشتیان تفت و توابع صورت گرفت، مشکلات کم‌آبی در این روستا، مسائل زیست‌محیطی، حفظ و نگهداری فضای سبز، اماکن تاریخی و گردشگری این منطقه موردبررسی قرار گرفت و تصمیماتی پیرامون آن اتخاذ شد.

بازدید از اماکن تاریخی این روستا از دیگر برنامه‌های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بود.

"محمدجواد نعمتی" در حاشیه این بازدید اظهار امیدواری کرد: پس از ریشه‌کن شدن ویروس کرونا شاهد رونق صنعت گردشگری در شهرستان تفت خواهیم بود و باید از این فرصت به‌منظور معرفی آثار تاریخی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نهایت استفاده را ببریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط، انجمن زرتشتیان تفت و توابع و مردم مشکلات پیش روی توسعه این روستا رفع تا استفاده از پتانسیل گردشگری این روستا تسهیل شود.آدرس کوتاه :