بررسی زیرساخت‌های ورزشی شهرستان تفت


در نشستی با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی وضعیت زیرساخت‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در نشستی با حضور "سید جلیل میر محمدی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "مسعود شریعتی" مدیرکل ورزش و جوانان استان، "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی وضعیت زیرساخت‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

"سید جلیل میر محمدی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تأمین اعتبار پروژه‌های ورزشی در سطح شهرستان پرداخت.

"مسعود شریعتی" مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید پیرامون افزایش سرانه ورزشی برای هر نفر اشاره و بیان داشت: در دولت تدبیر و امید تعداد 46 زمین چمن مصنوعی و 18 سالن ورزشی در نقاط شهری و روستایی استان ایجادشده یا در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید و فضای استاندارد ورزشی در استان به 230 هزار مترمربع افزایش پیدا خواهد کرد.

در ادامه بر بهره‌برداری از دو پروژه سالن ورزشی روستای علی‌آباد و چمن مصنوعی روستای صادق‌آباد در دهه مبارک فجر و بهره‌برداری از سالن ورزشی روستای اسلامیه در بهار سال آینده تأکید شد.

ضمن اینکه درباره ورزشگاه شهید چمران شهر تفت مقرر شد زمین بزرگ چمن مصنوعی به متراژ ۷ هزار و ۱۴۰ مترمربع و پیست دوومیدانی احداث و در صورت تأمین اعتبار این پروژه نیز در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری برسد.

همچنین پیرامون تأمین اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی نیر و پروژه‌های چمن مصنوعی روستاهای دهشیر، اسلام‌آباد، پندر، بخ، اسلامیه و طزرجان شهرستان تفت هم بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.


 آدرس کوتاه :