بررسی مشکلات ایجاد شرکت تعاونی عمران و توسعه شهرستان تفت


با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین و تعدادی از اعضای هیئت مؤسس ، مشکلات ایجاد شرکت تعاونی عمران و توسعه شهرستان تفت بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"محمد محامدی" در این دیدار بر ضرورت بازگرداندن اعتماد مردم شهرستان به تعاونی‌ها تأکید و اظهار داشت: در دوره‌ای تعاونی‌ها نتوانستند پاسخ خوبی به اعتماد مردم شهرستان بدهند و ضروری است با حضور افراد علاقه‌مند، تأثیرگذار و خوش‌نام به‌عنوان هیئت مؤسس اعتماد مردم جلب شود.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: سعی شود در هیئت مؤسس این شرکت تعاونی از پتانسیل موجود تمامی بخش‌های شهرستان استفاده شود.

محامدی جذابیت شرکت تعاونی‌ها را برای مردم کمرنگ دانست و بیان نمود: افرادی که برای هیئت مؤسس این شرکت تعاونی انتخاب خواهند شد باید زمان بیشتری را برای پیشبرد اهداف آن صرف نمایند تا با فعالیت مؤثر توجه مردم جلب و تمایل آنان برای عضویت بیشتر گردد.

فرماندار تفت تصریح نمود: با توجه به ماهیت این شرکت زمینه فعالیت‌های عمرانی در شهرستان وجود دارد و باید گردش مالی پروژه‌های عمرانی در شهرستان تفت باشد و با فعالیت این شرکت تعاونی این کار میسر خواهد شد.

 آدرس کوتاه :