بررسی مشکلات روستای زردین


جلسه بررسی مشکلات روستای زردین با حضور فرماندار، امام‌جمعه دهستان زردین، بخشدار نیر، جمعی از مدیران شهرستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای زردین در محل دهیاری این روستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،" محمد محامدی" در این جلسه اظهار داشت: امیدواریم با حضور به همراه جمعی از مدیران شهرستان در روستا، مشکلات و نیازهای مردم از نزدیک شناسایی و با اولویت‌بندی و بر اساس منابع مالی بخشی از مشکلات مردم را رفع کنیم.

فرماندار شهرستان تفت حضور در مناطق روستایی، شنیدن صدای مردم و عمل کردن به وعده‌ها را وظیفه خود و مدیران شهرستان دانست و اظهار داشت: تمام سعی و تلاش خود را به کارخواهیم بست تا برخی از مشکلات مردم در این دهستان رفع شود.

در ابتدای این جلسه امام‌جمعه دهستان زردین و هر یک از اعضای شورای اسلامی روستای زردین به بیان مشکلات این روستا ازجمله ساماندهی گلزار شهدا، روکش آسفالت خیابان اصلی، لایروبی قنوات، آسفالت مسیرهای حفاری‌شده توسط پیمانکاران و مواردی دیگر مطرح و با حضور برخی از مدیران ادارات حاضر در جلسه تصمیمات لازم در جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.

در ادامه نیز فرماندار و جمعی از مسئولان با حضور در گلزار شهدا این روستا با قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و از نزدیک نیز در جریان مشکلات این گلزار قرار گرفتند و از پارک در دست احداث  این روستا نیز بازدید صورت گرفت.آدرس کوتاه :