بررسی مشکلات شهر نیر با حضور فرماندار شهرستان تفت


جلسه بررسی مشکلات شهر نیر با حضور فرماندار، بخشدار نیر، شهردار واعضای شورای شهر نیر و جمعی از مسئولان در شهرداری نیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی" تأمین آب شرب را مهم‌ترین بحث شهرستان عنوان کرد و گفت: تمام تلاش من در این مدت تأمین آب شرب مردم بوده است و مشکل آب شرب شهر نیر نیز تا حدودی برطرف ‌شده است.

وی در ادامه افزود: برای تأمین آب شرب مردم نباید نگاه بخشی و منطقه‌ای داشت و باید کل شهرستان را در نظر گرفت و ازاین رو برای حل این معضل باید تمام روستاهای منطقه در کنار هم قرار گیرند و با تعامل با یکدیگر و حضور فرماندار و بخشدار در کنار مردم و مسئولان مشکلات بخش و شهر نیر به‌ویژه مشکل آب را به بهترین شکل برطرف کنند.

فرماندار شهرستان تفت به مشکل عدم واگذاری زمین برای ساخت مسکن در شهر نیر اشاره و بیان کرد: در جلسه‌ای که با معاون وزیر مسکن و شهرسازی داشتیم این موضوع مطرح شد و به دلیل وجود مشکل عدم واگذاری زمین در سراسر کشور ، از حل این مشکل در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

محامدی خواستار جذب سرمایه‌گذار و ایجاد درآمد پایدار برای شهر نیر شد و گفت: شهرداری نیر برای حل مشکلات خود باید به فکر جذب سرمایه‌گذار و ایجاد طرح‌های سرمایه‌گذاری جدید در شهر نیر باشد و با ایجاد این طرح‌ها اشتغال پایدار برای جوانان نیری فراهم خواهد شد و برای شهرداری نیز درآمدهای پایدار بوجود خواهد آمد.

در ادامه این نشست شهردار و اعضای شورای شهر نیر به ارائه فعالیت و گزارش اقدامات انجام‌شده و مشکلات شهر نیر پرداختند و خواستار پیگیری فرماندار برای حل این مشکلات شدند.

 آدرس کوتاه :