بررسی مشکلات کتابخانه های بخش نیر


رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت صبح روز گذشته با حضور در بخشداری نیر پیرامون مشکلات کتابخانه های این بخش با بخشدار نیر مذاکره نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، "هادی قاسمی" با حضور در بخشداری نیر و دیدار با بخشدار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این بخش درباره مشکلات کتابخانه های این بخش صحبت نمودند.
وی با اشاره به کمبود نیروی کتابخانه های روستایی این بخش خواستار حل این مشکل با معرفی افرادی بومی در این مناطق از سوی بخشداری شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در ادامه به بیان نقش بسیجیان در کمک به عرصه فرهنگی و بویژه کتابخانه های این بخش از مسئول بسیج این منطقه خواست تا همکاری لازم را با مسئول کتابخانه نیر داشته باشند.
وی همچنین اظهار داشت: برگزاری کلاسهای حلقه صالحین بسیج و عضویت آنان در کتابخانه به رشد برنامه های فرهنگی کتابخانه ها کمک خواهد کرد.
بخشدار نیر نیز به اهمیت کتاب و کتابخوانی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری اشاره نمود و خواستار همکاری بسیج با کتابخانه ها شد .
وی نیز پیگیری جهت معرفی نیروی بومی جهت فعالیت در کتابخانه های این بخش به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت را اعلام نمود.

   

آدرس کوتاه :