بررسی مشکلات گاز،آب و راه روستاهای تفت


در جلسه ای با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تفت،مدیران کل آب و فاضلاب روستائی و گاز و معاون راه و شهرسازی استان و بخشداران شهرستان تفت مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "حجت الاسلام والمسلمین  سیدجلال یحیی زاده" روز پنجشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات  روستاهای شهرستان تفت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رسیدگی به مناطق و مردم محروم و دورافتاده افزود:اگر ما مسئولان صحبت ها و بیانات رهبر انقلاب را باور کنیم و سرلوحه کارهایمان قرار دهیم در کارهایمان به مشکل بر نمی خوریم.
وی با بیان اینکه بیشتر روستاهای استان در این شهرستان قرار دارد و ما مسئولان وظیفه بیشتر در قبال فراهم نمودن آسایش مردم آن روستاها داریم از تمام مسئولان خواست تا با تمام انرژی که دارند برای این قشر جامعه قدم بردارند و زمستان گرمی را برای آنها فراهم نمایند.فرماندار تفت نیز ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر یکی از مطالبات مهم مردم این شهرستان را در زمینه گاز و آب آشامیدنی عنوان کرد و افزود:در سفر سوم ریاست جمهوری به شهرستان تفت چندین پروژه خوبی برای آب رسانی تعریف شده و با همت مسئولان در حال اجراست .ابوالقاسم دهقان با بیان اینکه همه مردم حق استفاده از گاز را دارند، ادامه داد:در این شهرستان کارهای زیربنایی خوبی در این زمینه انجام شده است و امیدوارم درآینده نزدیک شاهد آن باشیم که مردم روستاهای این شهرستان از این نعمت بتوانند استفاده کنند. بخشدار مرکزی تفت هم در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات ارزنده ای که در استای گازرسانی به روستاهای این شهرستان انجام شده خواستار تسریع در روندگازرسانی و گاز دار نمودن روستاهایی که درمسیر خط گاز قرار دارند شد. علی احمدیان هم چنین مکشلات آب آشامیدنی روستاهای این بخش را یادآور و گفت: فرصت خوبی است تا نسبت به رفع مشکل آب روستاها تلاش نمائیم تا انشاالله در تابستان با مشکل مواجه نشویم. وی هم چنین برخی از مشکلات راه را در این بخش یاداور و خواستار همکاری و مساعدت در رفع انها شد. دراین جلسه که مدیر عامل آب فاضلاب روستایی، مدیرعامل شرکت گاز استان،معاون راه های روستائی اداره کل راه و شهرسازی استان، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند بخشداران نیر و گاریزات نیز مشکلات بخش های خود را مطرح کردند.

 

   

   

آدرس کوتاه :