با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد؛

بررسی پیشرفت پروژه های عمرانی شهرستان تفت


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با فرماندار تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در شهرستان تفت از پروژه‌های عمرانی فعال در این بخش بازدید و دستورات لازم پیرامون تسریع درروند اجرایی آن را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محسن صادقیان"معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی "محمدرضا عارفی"مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری، "علیرضا نوکار" فرماندار تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در شهرستان تفت از پروژه‌های عمرانی فعال در این بخش بازدید و دستورات لازم پیرامون تسریع درروند اجرایی آن را صادر نمود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ابتدا با حضور در جاده تفت – دهستان شیرکوه ( ده بالا-طزرجان) آخرین هماهنگی و دستورات لازم را برای آغاز عملیات عمرانی  بخشی از دو بانده سازی این مسیر در دستور کار قرار داد.

صادقیان سپس با حضور در شهر تفت از پروژه پارک بانوان و مجموعه گردشگری چهارباغ بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این پروژه توسط شهرداری تفت قرار گرفت و دستورات لازم به منظور تسریع در روند آن را صادر نمود.آدرس کوتاه :