برنامه های گرامیداشت هفته کتاب در شهرستان تفت


در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تفت که صبح امروز در محل فرمانداری تشکیل شد، برنامه های اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، "هادی قاسمی" با اعلام خبر فوق افزود: هفته کتاب و کتابخوانی که هر ساله از 20 الی 27 آبان ماه آغاز می شود هفته ای پرکار برای کتابخانه های عمومی شهرستان تفت خواهد بود.
وی در ادامه اظهار داشت: بالطبع این اداره نیز جهت گرامیداشت این هفته برنامه هایی خواهد داشت که از آن جمله می توان به برگزاری نمایشگاه های کتاب در کتابخانه های شهرستان، بازدید دانش آموزان مدارس از کتابخانه ها، برپایی شب شعر یارمهربان با موضوع کتاب و کتابخوانی، برگزاری جلسات نقد کتاب و دیدار کتابداران با چند تن از خانواده شهداء شهرستان تفت اشاره کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت تصریح کرد: برنامه های ویژه ای نیز برای کودکان و نوجوانان داریم که از آن جمله راه اندازی بخش کودک و نوجوان کتابخانه شهید آوینی در هفته کتاب و نیز برگزاری کلاس های قصه گویی و قصه خوانی برای این گروه سنی است
وی همچنین کتابداران را سربازان گمنام عرصه فرهنگی خواند و گفت: تجلیل از کتابداران و خادمین نمونه در عرصه کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های این اداره خواهد بود.
قاسمی در ادامه گفت: برگزاری دومین جلسه کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان، دیدار با امام جمعه محترم شهرستان تفت و ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه ها و نیز توزیع بروشور مربوط به فعالیت های این اداره در محل نمازجمعه شهرستان، برپایی نمایشگاه کاریکاتور با موضوع کتاب از دیگر اقداماتی است که در هفته کتاب انجام خواهد گرفت.
وی در پایان خواستار همکاری مسئولین شهرستان جهت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های این هفته شد.
 
آدرس کوتاه :