برگزاري دومین گردهمایی معاونین فرمانداران استان یزد در تفت


دومین گردهمایی معاونین فرمانداران استان یزد در شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، امام جمعه تفت در این گردهمایی که با حضور معاون امور سیاسی و امنیتی استانداري، مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار شهرستان تفت و معاونين فرمانداران استان برگزار شد،ضمن تقدير و تشكر از حضور در اين شهرستان گفت:ملتي که همواره برای زنده نگه داشتن اسلام در تلاش و تکاپوست و در این راه بیش از 25 هزار شهید داده است خدمت رسانی برای آنها یک سعادتی است که شماها بدست آورده‌اید.
"حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا مديح" بيداري اسلامي كشورها را نشآت گرفته از جمهوري اسلامي ايران خواند و افزود:جمهوری اسلامی افتخار مي كند كه اين بیداری اسلامی در دنیا به نام آن ثبت شده است. وي در ادامه با قرائت چند حديث و روايت در خصوص ارزش خدمت و خدمت رساني به مردم بر انجام هر چه بهتر و بيشتر اين فريضه تاكيد كرد.
معاون سياسي امنيتي استاندار هم در اين گردهمايي از فرهنگ سازی  به عنوان اولويت كارهاي معاونين فرماندار ياد كرد و گفت: پایگاه اصلی فرهنگ سازی در مساجد و مصلاهاست که مکانی برای ترویج نماز و قران خوانی مي باشد تا مردم با کلام خدا انس بگیرند و بايد در برنامه ریزی‌ها در بحث فرهنگ سازی پیش قدم باشید.
غلامحسين دشتي به ضرورت وجود تعامل مناسب بين فرمانداران و معاونين فرماندار تاكيد و افزود: شهرستاني موفق و پویا است که معاونین و فرمانداران آن در تعامل باشند. در اين جلسه هم چنين مدير كل سياسي و امنيتي استانداري و معاونين فرماندار به بيان نظرات،پيشنهادات، مسائل و مشكلات حوزه كاري خود اشاره و تصميماتي اتخاذ گرديد.
 
آدرس کوتاه :