برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس با حضور پرشور مردم شهيد پرور شهرستان تفت


راهپيمايي روز جهاني قدس با حضور امام جمعه، فرماندار و جمع زيادي از مسئولين و مردم شهيد پرور و ولايتمدار شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت،مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان تفت همزمان با سراسر میهن اسلامی در شهرستان‌ و تفت سطح بخش ها و دهستان ها با حضور مردم هميشه در صحنه و آگاه و اقشار مختلف مردم به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد.
مردم اين شهرستان همگام و همصدا با سایر مسلمانان جهان و مردم مظلوم فلسطین اشغالی باردیگر بانگ " مرگ بر آمريكا"، "مرگ بر اسرايیل" را فریاد زدند و در لبیکی به ندای ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی)، با آرمان‌ حضرت امام خمینی رحمت الله علیه، که همان آزادی قبلۀ اول مسلمین است، تجدید میثاق کردند.

قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1391 که در 9 بند تهیه و تنظیم شده و حاوی بیان آرمان ها، خواسته ها و مواضع ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی در خصوص فلسطین اشغالی، آزادسازی قدس شریف و تحولات منطقه و جهان بود در پایان مراسم راهپیمایی تفت توسط رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان تفت قرائت شد.
آدرس کوتاه :