برگزاري محفل انس با قرآن تفت


محفل انس با قرآن با حضور نابغه قرآني محمد تقي خان و حضور اقشار مختلف مردم در مسجد قدس تفت برگزار شد. برگزاري محفل انس با قرآن تفت محفل انس با قرآن با حضور نابغه قرآني محمد تقي خان و حضور اقشار مختلف مردم در مسجد قدس تفت برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد، حجت الاسلام سيد علي رضا امامي مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفت گفت: همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء مجلس انسي در محضر قرآن با حضور محمد تقي خان نابغه قرآني جهان اسلام که با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم بو يژه نوجوانان و جوانان همراه بود در مسجد قدس تفت برگزار شد. وي گفت: در اين مراسم معنوي و با شکوه که به مناسبت شب مباهله برگزار شد ابتدا حجت الاسلام محمد علي متوسل رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفت، ضمن خير مقدم به حضار به اعمال شب و روز مباهله و اهميت قرآن اشاراتي کرد. سپس قاري معروف شهرستان محمد علي حق جو به تلاوت آياتي از کلام الله مجيد پرداخت درادامه نابغه جهان اسلام و حافظ کل قرآن به اجراي برنامه پرداخت که با اين روش ها حاضرين در مراسم را مجذوب خود کرد. محمد تقي نوجواني که قرآن را به 51 روش مي خواند، از جمله نبوغ اين نوجوان پاکستاني به توانايي تلاوت آيات ابتدائي هر صفحه، بيان ترتيب نزولي و موجودي سوره ها، توانائي در قرائت ابتداي صفحه وانتهاي صفحات به صورت ضربدري، توانائي در بيان موضوعي آياتي نظير ولايت، انقلاب اسلامي و غيره، توانايي در مشاعره با آيات قرآن کريم و موارد شگفت انگيز ديگر اشاره کرد. وي به جز زبان اردو با زبانهايي چون فارسي، انگليسي و عربي به سؤالات قرآن دوستان جواب مي‌داد. در پايان به جوانان و نوجوانان توصيه کرد که با انس و الفت با قرآن و معارف اهل بيت(ع) براي سعادت دنيا و آخرت خو يش همت کنند. اين جلسه 18 آبان سال جاري در مسجد قدس برگزار شد. يكشنبه 21 آبان 1391 - 10:45 --------------------------------------------------------------------------------

به گزارش روابط عمومي اداره  تبليغات اسلامي شهرستان تفت حجت الاسلام سيد علي رضا امامي مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفت گفت: همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء مجلس انسي در محضر قرآن با حضور محمد تقي خان نابغه قرآني جهان اسلام که با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم بو يژه نوجوانان و جوانان همراه بود در مسجد قدس تفت برگزار شد.

وي گفت: در اين مراسم معنوي و با شکوه که به مناسبت شب مباهله برگزار شد ابتدا حجت الاسلام محمد علي متوسل رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفت، ضمن خير مقدم به حضار به اعمال شب و روز مباهله و اهميت قرآن اشاراتي کرد.

سپس قاري معروف شهرستان محمد علي حق جو به تلاوت آياتي از کلام الله مجيد پرداخت درادامه نابغه جهان اسلام و حافظ کل قرآن به اجراي برنامه پرداخت که با اين روش ها حاضرين در مراسم را مجذوب خود کرد.

محمد تقي نوجواني که قرآن را به 51 روش مي خواند، از جمله نبوغ اين نوجوان پاکستاني به توانايي تلاوت آيات ابتدائي هر صفحه، بيان ترتيب نزولي و موجودي سوره ها، توانائي در قرائت ابتداي صفحه وانتهاي صفحات به صورت ضربدري، توانائي در بيان موضوعي آياتي نظير ولايت، انقلاب اسلامي و غيره، توانايي در مشاعره با آيات قرآن کريم و موارد شگفت انگيز ديگر اشاره کرد.

وي به جز زبان اردو با زبانهايي چون فارسي، انگليسي و عربي به سؤالات قرآن دوستان جواب مي‌داد.

در پايان به جوانان و نوجوانان توصيه کرد که با انس و الفت با قرآن و معارف اهل بيت(ع) براي سعادت دنيا و آخرت خو يش همت کنند.

اين جلسه 18 آبان سال جاري در مسجد قدس برگزار شد.

آدرس کوتاه :