به‌منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد؛


جشن گل‌ریزان به‌منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد با حضور مسئولین و خیرین در بوم گردی ناربن تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، جشن گل‌ریزان به‌منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد با حضور جمعی از مسئولین و خیرین در بوم گردی ناربن تفت برگزار شد.

"ناصر دهقانی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت  ضمن خیرمقدم به خیرین حاضر در این جشن گفت: حضور مردم در جشن گلریزان و کمک آنها می تواند باعث آزادی بسیاری از زندانیان شود و آلام این خانواده ها را کاهش دهد.

معاون فرمانداری تفت دستگیری از نیازمندان را سیره و روش اهل‌بیت توصیف کرد و ادامه داد: اگر در ماه رمضان در کنار عبادت‌های فردی بتوانیم کارهای خیر و بزرگی چون آزادی زندانیان نیازمند را نیز در دستور کار خود قرار دهیم.

دهقانی در ادامه افزود: امیدواریم با همت نیکوکاران و خیرین شهرستان تفت تا پایان ماه رمضان تعدادی از این افراد آزاد شوند.

"اسلام افشون" مدیرعامل ستاد دیه استان یزد گفت: هم‌اکنون 20 زندانی نیازمند محکوم جرائم غیر عمد شهرستان تفت در زندان به سر می‌برند که برای آزادی آن‌ها مبلغ 2 میلیارد و 800 میلیون تومان نیاز است.

افشون افزود: بامشارکت خیران شهرستان تفت سال گذشته زمینه آزادی 13 زندانی نیازمند جرائم غیرعمد دراین شهرستان فراهم شد.

خیران تفتی درمراسم جشن گلریزان مبلغ دومیلیارد و 100 میلیون ریال برای آزادی زندانیان نیازمندجرائم غیر عمد این شهرستان کمک کردند که نسبت به سال گذشته حدود 7 برابر کمک خیرین افزایش پیداکرده است.آدرس کوتاه :