برگزاری جلسه بررسی مشکلات شرکت تعاونی کشاورزی دامداران تفت


جلسه بررسی مشکلات شرکت تعاونی کشاورزی دامداران تفت به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت و جمعی از مسئولان در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "سعید پرويزي" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به بیان دغدغه‌های شهرستان در امر بهداشت و سلامت عمومی، خصوصاً در مبحث شیر و لبنیات و بیماری‌های قابل‌انتقال بین انسان و دام پرداخت و بر ضرورت نظارت بیشتر متولیان امربر پرورش دام و تولید لبنیات تأکید نمود.

وی از مسئولین حاضر در جلسه خواست تا در راستاي ايجاد فضاي رقابتي سالم بين مراكز عرضه شير به شهروندان و همچنين جمع‌آوری شير بی‌کیفیت، از اهرم‌های تشويقي استفاده نمایند تا عرضه‌کنندگان خود نسبت به فروش شير باکیفیت و عاري از هرگونه بار میکروبی پیش‌قدم گردند.

وی همچنین بر ارائه گزارش‌ها فصلی از برنامه‌های بازديد مشترك از اماكن عرضه شير و پیگیری رفع چالش‌های موجود به‌منظور بهبود وضعیت سلامت عمومی را مورد تأکید قرارداد.

در ادامه این جلسه اعضای این شرکت تعاونی به بیان مشکلات خود پرداختند و خواستار پیگیری برای حل این مشکلات توسط مسئولان شدند.آدرس کوتاه :