برگزاری جلسه هماهنگی پنجمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب در بخش گاریزات و کهدوئیه


جلسه هماهنگی پنجمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب با حضور بخشدار،کارشناس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات کهدوئیه، جلسه هماهنگی پنجمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب با حضور بخشدار،کارشناس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.

"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه و مهم دانستن نقش کتاب و کتابخوانی در زندگی امروزه بشر، به نقش مهم روحانیون، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و کانون های فرهنگی هنری مساجد جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح روستاها اشاره و با توجه به برگزاری جشنواره روستای دوستدار کتاب در آذر ماه،از دهیاران خواست ضمن تعامل و همکاری با اداره ارشاد اسلامی شهرستان و اطلاع رسانی مناسب در سطح روستا،طرح ها و برنامه های پیشنهادی بدیع و کاربردی را در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی در هر روستا جمع آوری و تحویل مسئول کتابخانه بخش نمایند.

در ادامه فلاح نژاد به تشریح روند ثبت نام و معرفی شاخص های مورد نیاز در این جشنواره پرداخت و پیرامون جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان و دوشنبه های کتابخوانی در مهدکودک توضیحاتی ارائه نمود.آدرس کوتاه :