برگزاری نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌های شهرستان تفت


نشست روابط عمومی‌های شهرستان تفت با حضور فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت "محمدمحامدی" بابیان اینکه هدف از برگزاری این نشست، هماهنگی بیشتر بین روابط عمومی‌های شهرستان هست گفت: بر اساس بررسی‌های انجام‌شده، خواهان برگزاری نشست روابط عمومی‌ها بودم تا با همفکری و هم‌اندیشی، فصل جدیدي در روابط عمومی‌های شهرستان را شروع كنيم و با محوریت روابط عمومی فرمانداری، بتوانيم اقدامات مناسبي به ثمر برسانيم.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: مجموعه روابط عمومی‌های ادارات و نهاد های شهرستان، نیازمند ارتباط تنگاتنگ با روابط عمومی فرمانداری هستند، و در این راستا، لازم است ارسال گزارش‌ها از سوی روابط عموهاي شهرستان به شكل مناسب و متناوب صورت گیرد و اطلاع‌رسانی‌ها نیز  به‌موقع و شفاف باشد .

وی افزود: روابط عمومی‌ها باید گزارش کار خود را به‌موقع انعکاس دهند تا مردم در جریان اتفاقات و فعالیت‌های آن سازمان یا اداره قرار گیرند.

برگزاری نشست‌ خبری مدیران ادارات درخواست ديگر محامدی از مسئولان روابط عمومی بود، وي در این رابطه اظهار اميدواري كرد با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی و مطالبه گری ، مدیران اقدام به برگزاري نشست خبری نمایند و پاسخگوی افکار عمومی باشند.

بالاترین مقام اجرایی در شهرستان تفت خواستار فضاسازی مناسب ادارات در مراسم مذهبی و ملی شد و تأکید کرد: امیداست روابط عمومی ادارات با بهره‌گیری از نظرات همکاران در مناسب‌سازی فضای داخلی و بیرونی ادارات اقدامات لازم  را به عمل آورد.آدرس کوتاه :