تاكيد فرماندار تفت بر توجه به خواسته های خانواده های شهدا


فرماندار تفت در جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با فرمانداران به توجه بر خواسته های به حق خانواده های شهدا و جامعه ایثارگری تاكید كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت،"ابوالقاسم دهقان" در این جلسه كه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تفت،نماینده جامعه ایثارگری شهرستان و اعضای این شورا حضور داشتند از مجموعه بنیاد شهید به خاطر توجه خاص به این قشر قدر دانی كرد.

وی افزود: وجود این شورا و نشست با جامعه هدف می تواند بسیاری از مشكلات این بزرگواران كه حق بسیاری بر گردن مردم و نظام دارند حل نماید.

وی با اشاره به تاكیدات و صحبتهای مقام معظم رهبری در مورد زنده نگهداشتن یاد شهدا افزود:همه ما مدیون این عزیزان هستیم و اگر در مورد مشكلات و خواسته های آنها كوتاهی نماییم باید جوابگو باشیم.

فرماندار تفت افزود: اظهار امیدواری كرد با مستمر بودن این شورا و استفاده از وجود عزیزان شاهد بتوانیم فراتر از دیدگاههای مشورتی همكاری خوبی با همدیگر داشته و بخش كوچكی از مشكلات جامعه ایثارگری را رفع نماییم.

رییس بنیاد شهید و امورایثارگران تفت نیز با اشاره به سیاستهای جاری بنیاد در مورد ایجاد شورای مشورتی این نهاد با استانداران و فرمانداران و تدابیر اندیشیده شده در مورد بحث فرهنگی آموزشی فرزندان ایثارگران افزود:با توجه به اینكه عزیزان ایثارگر همه مشكلات پیش روی این مجموعه را لمس كرده اند در این شورا برای حل و فصل مشكلات از وجود گرانقدر خود آنها استفاده می شود.

حجت الاسلام احمد نقیبی با بیان اینكه زنده نگداشتن فرهنگ ایثار و شهادت جامعه ما را بیمه می كند اظهار امیدواری نمود با مستمر نگهداشتن این شورا قدمی هرچند ناچیز در راستای اهداف كلی نظام در مورد جامعه ایثارگری برداریم.

رسول شجاعی نماینده جامعه ایثارگری در این شورا نیز همكاری دستگاههای دولتی و اجرایی را با این مجموعه كه همیشه مورد توجه نظام و مسئولان بوده اند و همچنین ایجاد یك نماد ایثارگری در شهر را خواستار شد.

 

آدرس کوتاه :