فرماندار شهرستان تفت:

تاپایان سال 98 به تمامی مناطق شهرستان تفت گازرسانی خواهد شد


محمد محامدی در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان نصرآباد اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال 98 تمامی مناطق شهرستان تفت از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، "محمد محامدی" به همراه "محمدصادقی" مدیر شرکت گاز شهرستان تفت از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان نصرآباد بازدید کرد.

فرماندار با حضور در روستای شمس‌آباد شواز، مشکل گازرسانی به بعضی از منازل مسکونی این روستا را بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع این مشکل اتخاذ شد.

در حاشیه این بازدید محمد محامدی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی ایران در شهرستان تفت گازرسانی به حدود 85 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان است و در این راستا حدود 1312 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان انجام‌شده است.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 9700 مشترک شهری و 14500 مشترک روستایی در حال استفاده از این نعمت هستند.

محامدی در ادامه افزود: هم‌اکنون پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان شیرکوه در حال انجام است و امیدواریم با پیگیری‌های صورت گرفته این پروژه تسریع یابد و تا پایان سال 98 عملیات گازرسانی به‌تمامی نقاط شهرستان صورت گیرد.آدرس کوتاه :