تجلیل از کتابداران و اعضاء برتر کتابخانه های عمومی شهرستان تفت


طی مراسمی از مسئولین، کتابداران و اعضاء نمونه کتابخانه های عمومی شهرستان تفت تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، شب گذشته طی مراسمی از برگزیدگان عرصه کتاب و کتابخوانی با حضور معاون فرماندار و برخی از مسئولین شهرستان در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تفت تقدیر شد.
"هادی قاسمی" رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابداران و اعضاء کتابخانه ها در این مراسم با ارائه آماری از کتابخانه های عمومی شهرستان تفت گفت: ما اکنون در شهرستان 7 باب کتابخانه عمومی داریم که بیش از 2100 عضو فعال از آن استفاده می کنند.
وی در ادامه با اشاره به منابع کتابخانه گفت: اکنون بیش از 86000 نسخه کتاب در کتابخانه های شهرستان موجود است که در مقایسه با سال گذشته بیش از 5000 نسخه افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: ما از لحاظ منابع در کتابخانه های شهرستان بر اساس درخواست اعضاء و با استفاده سامانه طرح کتاب من بسیار غنی هستیم و می توان گفت از سایر شهرستان ها نسبت به جمعیت شهری منابع خوبی داریم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در ادامه اظهار داشت: ما به لحاظ امانت کتاب در شش ماه نخست سال نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته ایم و این نشان از کتابخوان شدن بیشتر مردم این شهرستان دارد.
وی ضمن تبریک مجدد هفته کتاب و کتابخوانی گفت: این هفته بهانه ای است تا از زحمات یکساله کتابداران کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در شهرستان تقدیر گردد.
در پایان از مسئولین، کتابداران، هاتفان و کتابیاران نمونه کتابخانه های عمومی شهرستان تفت با حضور مسئولین تجلیل شد.
    
 
  
آدرس کوتاه :