تجلیل فرماندار شهرستان تفت از همسر جانباز سرافراز "ناصر فلاح تفتی" به عنوان پرستار عرصه ایثار


"محمد محامدی" هم‌زمان با میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با جانباز سرافراز «ناصر فلاح تفتی» دیدار و از همسر این جانباز به‌عنوان پرستار عرصه ایثار و مقاومت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسب میلاد باسعادت حضرت زینب (س)  و روز پرستار؛"محمد محامدی" فرماندار،" احمد محمودی" رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از مسئولین ضمن دیدار با جانباز هشت سال دفاع مقدس "ناصر فلاح تفتی"، از زحمات شایسته همسر وی با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.

محمد محامدی در این دیدار با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، صبر و استقامت همسران جانبازان را ستود و اقدام ارزشمند آنان در همراهی و پرستاری از همسران ایثارگرشان را نمونه‌ای بارز از صبر زینبی دانست.

فرماندار شهرستان تفت با تقدير از صبر و بردباري همسران جانبازان تصريح كرد: خانواده‌ جانبازان و همسران این عزیزان الگو و نمونه‌های صبر و بردباري هستند و علاوه بر جايگاه و اجري كه دارند خود را خاضع و متواضع دانسته و به خود افتخار می‌کنند که به یک جانباز به‌عنوان همسر خدمت کنند.

محامدی در ادامه افزود: نظام ما مدیون شهدا و ایثارگران است، عزت، امنیت و آرامش کنونی کشور به برکت مجاهدت و ازخودگذشتگی این عزیزان است.

"ناصر فلاح تفتی" جانباز 70 درصد در سال 1367 در عملیات بیت‌المقدس 7 براثر عوامل شیمیایی مجروح شد.آدرس کوتاه :