درخواست فرماندار تفت در دیدار جانشین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها؛

تخصیص اعتبار برای آسفالت معابر شهری و روستایی و ماشین‌آلات برای سه شهرداری شهرستان


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت در دیدار با "مسعود نصرتی" جانشین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری کشور بابیان ویژگی‌های خاص این شهرستان خواستار تخصیص اعتبار برای آسفالت معابر شهری و روستایی و تجهیز شهرداری‌های شهرستان به ماشین‌آلات جدید شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در نشستی با حضور "مسعود نصرتی" جانشین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کشور ، علیرضا نوکار فرماندار تفت، "محمد یارمند "مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، شهرداران تفت و بخ و اعضای شورای اسلامی شهر تفت و جمعی از مسئولان استانی مسائل و مشکلات شهرداری‌های تفت، نیر و بخ بررسی شد.

در این نشست "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت با اشاره به ییلاقی بودن این شهرستان و حضور گردشگران از نقاط مختلف کشور و استان در این شهرستان به‌ویژه در ایام پایانی هفته خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبارات محدود شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان خدمات‌دهی مناسب به گردشگران امکان‌پذیر نیست و نیازمند تخصیص اعتبار ویژه به این شهرستان هستیم.

فرماندار تفت در این جلسه خواستار تخصیص اعتبار و قیر برای آسفالت معابر شهری و روستایی و تجهیز شهرداری‌ها و دهیاری مرکز دهستان‌های شهرستان به ماشین‌آلات شد.

جانشین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این نشست قول مساعد به‌منظور تخصیص اعتبار لازم به شهرداری‌ها و دهیاری های شهرستان را داد.

در ادامه این جلسه شهرداران تفت و بخ و رئیس شورای اسلامی شهر تفت نیز به بیان برخی از مشکلات پرداخته و خواستار تخصیص اعتبار و نگاه ویژه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری کشور به شهرستان تفت شدند.آدرس کوتاه :