تفت مي توان خلاء هاي موجود در عرصه گردشگري استان را پوشش دهد

تفت مي توان خلاء هاي موجود در عرصه گردشگري استان را پوشش دهدبه گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع" در اين ديدار كه در محل دفتر فرماندار تفت برگزار شد با اشاره به قابليت ها و پتانسيل هاي بالاي شهرستان تفت در عرصه گردشگري اظهار داشت: تفت به دليل برخورداري از اقليم مناسب و مناطق ديدني و ييلاقي چشم نواز مي تواند نقش مهمي در جذب گردشگران داشته باشد.

وي با تاكيد بر نگاه كارشناسانه در عرصه زيباسازي و مبلمان شهري اظهار داشت: بايد با اجراي طرح هاي بزرگ و موفق، بر زيبايي هاي خدادادي اين خطه غني از مرز و بوم ايران اسلامي افزود و تفت را به عنوان نگين گردشگري در سطح كشور مطرح كرد.

سرپرست فرمانداري تفت بر بهره گيري از توان بخش خصوصي در بخش گردشگري و توريستي شهرستان تاكيد كرد و گفت: تفت به عنوان شهر نمونه گردشگري در كشور مي تواند مكان بسيار مناسب و شايسته اي براي سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين رابطه باشد.

وي با اشاره به مناطق تفرجگاهي همچون دره گاهان و چشمه تامهر بر اجراي طرح هاي بزرگ و شايسته در اين مناطق تاكيد كرد و گفت: اميدوارم با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته در آينده با اجراي طرح هاي مهم و ارزشمند در اين مناطق، شاهد رونق گردشگري شهرستان و به تبع آن رونق ساير بخش هاي اقتصادي اين شهرستان باشيم.

در ادامه اين نشست مديركل منابع طبيعي استان يزد با تبريك انتصاب سرپرست فرمانداري تفت گزارشي اجمالي از اقدامات و برنامه هاي اين اداره كل در مسير توسعه عرصه هاي طبيعي شهرستان ارائه كرد.