تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران


مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران از سوی دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران تا بیست و پنجم آبان ماه تمدید شد.

نماینده رسمی دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی در یزد گفت:کلیه روابط عمومی های ادارات،سازمان ها، موسسات دولتی و غیردولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط تا بیست و پنجم آبان ماه 1391 فرصت دارند برای شرکت در چهارمین دوره انتخاب روابط عمومی های برتر کشوری آثار خود را در چهار بخش ویژه، اصلی، انتشارات و فعالان روابط عمومی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

"علی احمدیان" افزود:آثار جشنواره روابط عمومی های برتر در زیر بخش های پژوهش، ارتباطات رسانه ای، ارتباطات مردمی، ارتباطات درون سازمانی، ارتباطات الکترونیکی، تبلیغات و بازاریابی، کتاب و بروشور پذیرفته، ارزیابی و جایزه اهدا می شود.

وی اظهار داشت:برای نخستین بار امسال نشان روابط عمومی، جایزه ویژه سال و جایزه برگزیده بهترین روابط عمومی طراحی شده و به سازمان ها و افرادی تعلق می گیرد که در تولید یک ایده و یا یک عملکرد مدیریتی، ایجاد بسترهای حقوقی و ساختارهای تخصصی، پاسداری از استانداردهای حرفه ای، تکریم شعور و آگاهی مردم و به طور کلی  برای توسعه و اعتلای روابط عمومی کشور فعالیت های مشخص، تاثیرگذار و موثری انجام داده باشند.

نماینده رسمی دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی در یزد از روابط عمومی های این استان خواست تا با حضور پرشور خود در این جشنواره که  همزمان با دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی و نهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران 18 و 19 آذر ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد توانمندی های حوزه روابط عمومی در این استان را به نمایش بگذارند.

 وی از علاقه مندان خواست جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.icpr.ir مراجعه نمایند.

 

آدرس کوتاه :