توسط فرماندار تفت صورت گرفت؛ تجلیل از زحمات و خدمات آتش‌نشانان شهرتفت


به‌مناسبت روز ایمنی و آتش‌نشانی در نشستی با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان در محل آتش نشانی از زحمات و خدمات آتش‌نشانان شهر تفت تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در این نشست یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان در روز هفتم مهر سال 59 در حادثه بمباران پالایشگاه آبادان، شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو و فرمانده فقید آتش‌نشانی تفت را گرامیداشت و گفت: آتش‌نشان‌ها افرادی هستند که جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و همه هستی خویش را وقف جامعه می‌کنند تا برای ایمنی جامعه گام بردارند.

فرماندار شهرستان تفت در این نشست عملکرد مجموعه آتش‌نشانی شهر تفت را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در مانور لحظه صفر که در دهه اول محرم برگزار شد، آتش‌نشانان در اسرع وقت خود را به موقعیت مانور رساندند و به فعالیت خود پرداختند.

محامدی در ادامه از عملکرد دستگاه‌های خدمات رسان شهرستان در انجام خدمت‌رسانی در دهه اول محرم تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: همه‌ی نیروهای دستگاه‌های خدمت رسان به نحو احسن در دهه اول محرم به فعالیت پرداختند و نظم و امنیت مراسم این دهه به‌خوبی صورت پذیرفت.

در پایان با اهداء شاخه گل و لوح تقدیر از آتش‌نشانان تفت تجلیل شد.آدرس کوتاه :