به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی " ضمن تقدیر از زحمات " مصطفی فاطمی" شهردار سابق تفت گفت: فاطمی جزو نیروهای خوش‌فکر و خوش‌ذوق و از جوانان موفق استان است که در طول مدت خدمت خود در شهر تفت با فعالیت‌های خود یک مقطع زمانی به‌یادماندنی را در شهر تفت به وجود آورد و امیدوارم در مسئولیت جدید خود در میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان موفق باشد و با توجه به اولویت اول شهرستان که بحث گردشگری است، شهرستان تفت را در این زمینه یاری نماید و امیدوارم "وحید فتوحی" نیز در مسئولیت شهردار تفت با همیاری و همدلی شورای شهر تفت موفق باشد و بتوانند خدمات ارزنده‌ای به مردم شهر تفت ارائه دهد.

محامدی در ادامه افزود: امیداست که شهردار جدید پروژه‌های عمرانی و گردشگری شهر تفت را تسریع بخشد و دو پروژه کمربندی و بازارچه گردشگری که از اعتبارات دولتی استفاده می‌کند هر چه سریع‌تر به پایان برسد.

فرماندار شهرستان تفت بحث گردشگری را یکی دیگر از انتظارات مردم شهر تفت از شهردار جدید دانست و گفت: با جذب سرمایه گزار و در اختیار قرار دادن مکان مناسب پروژه‌های گردشگری خوبی در شهر تفت راه‌اندازی شود و درآمد خوبی برای شهرداری به وجود بیاید و مردم شهر نیز از این فضاها استفاده نمایند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری با تشکر از زحمات فاطمی شهردار سابق تفت به خاطر فعالیت خوب در مدت فعالیت در شهر تفت گفت: از اعضای شورای شهر تفت و مردم تفت بابت انتخاب فاطمی به‌عنوان مدیرکل میراث فرهنگی یزد بدون هماهنگی با مدیران و اعضای شورای شهر تفت عذرخواهی می‌کنم و بابت پذیرش استعفا فاطمی از شهرداری تفت برای بر عهده گرفتن پست مدیرکلی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تشکر می‌کنم و امیدوارم فتوحی شهردار جدید نیز که در بخش خصوصی کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشته است در مسئولیت جدید نیز موفق باشد.

 شاکر شمسی با تقدیر از شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای استان به خاطر برنامه محور بودن اظهار داشت: حرکت در چارچوب برنامه و برنامه محور بودن شوراها و مشخص بودن اولویت‌ها باعث می‌شود شهرداران در انجام وظایف خود موفق باشند و امید است سایر مدیران نیز در چارچوب معین و با برنامه‌ریزی مشخص گام بردارند تا منشأ خدمات خوبی برای مردم باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد خواستار توجه جدی به مقوله بهره‌وری شد و گفت: امید است اثربخشی و کار آیی در مجموعه شهر تفت به‌گونه‌ای باشد که فرآیند کاری در شهرداری افزایش داشته باشد و مردم شهر از خدمات ارائه‌شده توسط شهرداری رضایت داشته باشند و در شرایطی که کشور با مشکلات اقتصادی روبرو است توجه مدیران به مقوله بهره‌وری باعث می‌شود که با انجام کار خوب و خوب کار کردن باعث شود رضایت مردم تا حدودی جلب گردد و از مشکلاتشان کاسته شود.

"محمود شاکری شمسی" خواستار توجه جدی مدیران شهری و اجرایی به مدیریت هزینه شد و گفت: خیلی از هزینه‌هایی که در سیستم شهری واداری صورت می‌گیرد ضروری نیست و امکان چشم‌پوشی از آن وجود دارد و مدیران باید مدیریت هزینه را انجام دهند.

سرعت در انجام کار مورد دیگری بود که شاکر شمسی خواستار آن شد و تأکید کرد: امیدوارم شهردار جدید سرعت در پروژه‌های عمرانی را افزایش دهد تا پروژه‌ها به‌سرعت تکمیل شود و به بهره‌برداری برسد چون افزایش زمان انجام پروژه باعث افزایش هزینه و نارضایتی مردم خواهد شد.

 شاکری شمسی خواستار توجه به سیما و منظر شهری شهر تفت شد و افزود: شهر تفت با توجه به‌عنوان باغشهر استان و ورود گردشگران از نقاط مختلف کشور و خارج از کشور به این شهر نیازمند توجه به این مقوله هست و امید است این مورد نیز موردتوجه شهردار جدید تفت قرار گیرد و فعالیت خود در این زمینه را به‌زودی شروع نماید.

در ادامه از زحمات " مصطفی فاطمی " شهردار سابق تفت تقدیر و " وحید فتوحی" به‌عنوان شهردار جدید تفت معرفی شد.


06(848).jpg 06(849).jpg 06(850).jpg 06(851).jpg 06(852).jpg 06(853).jpg 06(854).jpg 06(855).jpg 06(856).jpg 06(857).jpg 06(858).jpg 06(859).jpg 06(860).jpg 06(862).jpg 06(863).jpg
بله