جشنواره انار در شهرستان تفت برگزار خواهد شد


جلسه هماهنگی جشنواره انارشهرستان تفت با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان، فرماندار و جمعی از مسئولین و علاقه‌مندان به مشارکت در این جشنواره در باغ صدری تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"محمد محامدی" در این جلسه اظهار داشت: تلاش برای شناساندن ظرفیت‌های مختلف گردشگری این شهرستان، شناساندن انار به‌عنوان برند شهر تفت و توسعه اقتصادی در این شهرستان ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: این شهرستان از ظرفیت خوبی در بخش انار برخوردار است که باید ظرفیت‌های مختلف آن به جامعه شناسانده شود و در بعد اقتصادی بیش‌ازپیش از این محصول استفاده شود.

محامدی تصریح نمود: لازم است شهرستان تفت با تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری و کشاورزی خوبی که دارد در سطح کشور بیشتر معرفی شود که در این راستا برگزاری جشنواره انار قدم مثبتی برای این مسئله مهم است.

در ادامه هریک از حاضرین به بیان دیدگاه‌های خود در مورد نحوه برگزاری این جشنواره پرداختند و تصمیماتی در جهت هرچه بهتر برگزار شدن آن گرفته شد.

جشنواره انار شهرستان تفت از 23 لغایت 25 آبان ماه در باغ صدری تفت و روستای هدف گردشگری مبارکه برگزار خواهد شد.آدرس کوتاه :