جشن عاطفه ها در تفت برگزار شد


مرحله دوم جشن عاطفه ها با حضور امام جمعه ، فرماندار، رئیس کیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولان شهرستان در دبیرستان دخترانه دوره اول متوسطه عمادی تفت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،  مرحله دوم جشن عاطفه ها با حضور امام جمعه ، فرماندار، رئیس کیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولان شهرستا ن در دبیرستان دخترانه دوره اول متوسطه عمادی تفت برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفوری امام‌جمعه تفت در این مراسم گفت:  جشن عاطفه‌ها یک جشن دینی و ملی است که در کشور ما هرسال در مهرماه به‌قصد کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت در سراسر میهن عزیزمان برگزار می‌شود و هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها در مرحله اول ترویج فرهنگ انفاق ، ایثار و نیکوکاری است . هدف دوم از برگزاری جشن عاطفه‌ها ایجاد تربیت عاطفی ، ایجاد حس نیکوکاری و نوع‌دوستی، در بین دانش آموزان عزیز است که بتوانند به‌صورت عملی کمک به همنوعان خود را آموزش ببینند.

در ادامه وی افزود : برگزاری چنین جشن‌هایی دانش آموزان را به کار خیرخواهانه و کار انسان دوستانه تشویق می‌کند و ازآنجایی‌که از اسم این جشن برمی‌آید عاطفه‌ها را پرورش می‌دهد و در خودسازی انسان نقش مهمی دارد .آدرس کوتاه :