جلسه بررسی مشکلات ساخت سرویس بهداشتی مسجد امام (ره) شهر تفت


جلسه‌ای به‌منظور بررسی مشکلات ساخت سرویس‌ بهداشتی مسجد امام با حضور فرماندار، سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر و هیئت‌امنا مسجد و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

جلسه بررسی مشکلات ساخت سرویس بهداشتی مسجد امام (ره) شهرستان تفت

جلسه‌ای به‌منظور بررسی مشکلات ساخت سرویس‌ بهداشتی مسجد امام با حضور فرماندار، سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر و هیئت‌امنا و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی" گفت: در جلسات گذشته با توجه به مشکلات سرویس‌های بهداشتی مسجد امام (ره) هیئت‌امنا مسجد و حسینیه امام (ره) برساخت سرویس‌های بهداشتی جدید در همان مکان سرویس بهداشتی قدیم تأکید داشتند و بر این اساس تصمیم شروع ساخت‌وساز در محل قبلی گرفته شد و تخریب سرویس‌های بهداشتی قدیمی نیز انجام‌شده است.

وی در ادامه افزود: در همان جلسه مصوب شد ساخت سرویس‌های بهداشتی که برای استفاده‌ی شرکت‌کنندگان در مراسم مذهبی و برنامه‌های مسجد است، توسط هیئت‌امنای مسجد صورت پذیرد و مدیریت آن نیز بر عهده خود هیئت‌امنا باشد.

محامدی خاطرنشان کرد: پیشنهادی مبنی برساخت سرویس بهداشتی جلوی مسجد نیز ارائه‌شده است که با فاطمی سرپرست میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تماس برقرار شد و با بررسی سوابق مربوطه، امکان ساخت وجود ندارد بنابراین، سرویس‌های بهداشتی جدید مسجد امام در همان مکان قبلی توسط هیئت‌امنا مسجد ساخته خواهد شد.آدرس کوتاه :