جلسه بررسی مشکلات شبکه آب رسانی داخلی روستاهای دهستان سخوید


با حضور معاون آب و فاضلاب روستایی استان، بخشدار نیر و جمعی از اعضای شورا دهستان سخوید جلسه بررسی مشكلات خط انتقال آب طرح غدير و شبكه داخلي آبرساني روستاهاي دهستان سخوید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بخشداري نير، با حضور "سید جلیل موسوی" معاون طرح و توسعه اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان "سید روح‌الله میر خلیلی" بخشدار نير و رضا مظفري رئیس اداره آب و فاضلاب روستايي شهرستان و اعضا شورا اسلامي روستا محمودآباد و چند نماينده از ساير روستاهاي دهستان سخويد جلسه بررسي مشكلات خط انتقال آب طرح غدير و شبكه داخلي آب‌رسانی روستاهاي دهستان سخوید در محل مسجد روستاي محمودآباد برگزار شد.

"سید روح‌الله میر خلیلی" خواستار همکاری تمامي اعضا شوراهاي و مردم دهستان سخويد در راستای تکمیل این پروژه شد و اظهار داشت: با تکمیل این پروژه بخشی از مشکلات روستاهای دهستان سخوید برطرف خواهد شد و تمام تلاش مسئولین شهرستان تسریع درروند اجرای این پروژه و بهره‌برداری هر چه زودتر آن است و این مهم با همکاری مردم و اعضای شورای روستاهای دهستان سخوید امکان‌پذیر خواهد شد.

در این جلسه پيرامون مشكلات خط اصلي انتقال آب طرح غدير و شبكه داخلي آب‌رسانی دهستان سخويد بحث و تبادل‌نظر شد.آدرس کوتاه :