جلسه بررسی مشکلات هیئت‌های ورزشی شهرستان تفت برگزار شد


نشست بررسی مشکلات هیئت‌های ورزشی شهرستان با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در ابتدای این نشست با تشکر از نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی به دلیل همراهی و حضور در شهرستان تفت گفت: امیدوارم با همراهی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان قدم‌هایی در راستای کمک به ورزش شهرستان برداریم.

فرماندارشهرستان تفت به پتانسیل بسیار خوب شهرستان در ورزش اشاره کرد و افزود: در شهرستان تفت در تمامی رشته‌های ورزشی پتانسیل و نیروی انسانی بسیار خوبی وجود دارد اما امکان شناسایی و استفاده مطلوب از این پتانسیل وجود ندارد و امید است با برنامه‌ریزی مناسب و در اختیار گذاشتن امکانات مناسب این اتفاق مهم در ورزش شهرستان رخ دهد.

وی در ادامه افزود: وضعیت فعلی ورزش شهرستان و امکانات ورزشی موجود در شهرستان تفت شایسته جوانان و ورزشکاران نیست و امیدوارم در دوره مسئولیت خود بتوانیم اقدامات مؤثری برای ورزش شهرستان انجام دهیم.

نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در نشست با روسای هیئت‌های ورزشی گفت: سیاست دولت خدمت‌رسانی به روستاهاست و بر این اساس باید فضاهای ورزشی در روستاها توسعه یابد.

"کمال دهقانی فیروزآبادی" افزود: کلیه سالن‌های ورزشی که در سطح شهرستان تفت وجود دارد باید در امر ورزش استفاده شود و فرق نمی‌کند برای چه ارگانی باشد.

وی بابیان اینکه دولت کم بود منابع مالی دست‌وپنجه نرم می‌کند، ادامه داد: بااین‌وجود مدیران در این شرایط سخت تلاش می‌کنند و امیدوارم برای ورزش تفت گام‌های مثبتی برداشته شود.

دهقانی با اشاره به تلاش‌هایش در حوزه ورزش شهرستان تفت گفت: کل حوزه انتخابیه برای من یکسان است و به یک دید نگاه می‌کنم؛ هر جا مشکل خاص خود را دارد که باید متناسب با شرایطش حل شود.

شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست گفت: در برنامه بودجه ششم قانونی تصویب‌شده است که درصدی از مالیات ارزش‌افزوده به ورزش کمک شود و شهرستان تفت نیز از این مصوبه نفع برده است و همچنین هزینه‌های انجام‌گرفته برای ورزش نیز برای اداره مالیاتی قابل‌قبول خواهد بود و این دو قانون کمک شایانی به ورزش استان و شهرستان تفت خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: امید است در سال جاری سالن‌های ورزشی نیمه‌تمام در شهرستان با اختصاص بودجه‌های مناسب به بهره‌برداری برسند و جوانان ورزشکار تفتی از این سالن‌ها استفاده کنند.آدرس کوتاه :