جلسه بررسی پروژه های آب رسانی سانیج و غدیر


با حضور مدیرکل آب و فاضلاب روستایی، فرماندار، معاونین فرماندار، مدیر آب و فاضلاب روستایی تفت، پیمانکار و جمعی از مسئولین جلسه بررسی پروژه های آب رسانی سانیج و غدیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی" در ابتدای این جلسه که در فرمانداری تفت برگزار شد اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه بررسی موانع و مشکلات دو طرح آب‌رسانی سانیج و غدیر است که متأسفانه علی‌رغم پیگیری‌های صورت گرفته مدتی است از سرعت انجام این دو پروژه کاسته شده است.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: با تکمیل این دو پروژه بزرگ آب‌رسانی، بخش زیادی از روستاهای منطقه سانیج و بخش نیر از آب آشامیدنی برخوردار خواهند شد.

افراد حاضر در جلسه به همراه بخشدار مرکزی و تعدادی از دهیاران و اعضای شوراهای منطقه سانیح، با حضور در روستای سانیج از نزدیک در جریان مشکلات پروژه آب‌رسانی سانیج قرار گرفتند و با بحث و تبادل‌نظر تصمیمات لازم به‌منظور شروع مجدد این پروژه و تکمیل هر چه سریع‌تر آن گرفته شد.

در ادامه با حضور در بخشداری نیر و با همراهی بخشدار، پیمانکار، مدیرعامل شرکت تعاونی سبز گستر نیر و تعدادی از دهیاران و شوراهای بخش نیر بحث و تبادل‌نظر در رابطه با راهکارهای تسریع در انجام پروژه آب‌رسانی غدیر بررسی و برنامه‌ریزی لازم برای انجام سریع‌تر آن گرفته شد.آدرس کوتاه :