جلسه برنامه‌ریزی ستاد غدیر خم و هفته ولایت شهرستان تفت تشکیل شد


جلسه برنامه‌ریزی ستاد غدیر خم و هفته ولایت شهرستان تفت با حضور امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان در دفتر امام‌جمعه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،" سعید پرویزی "در این جلسه اظهار داشت: عید غدیر، عید اختصاصی تشیع است و می‌بایست مسئولین و عالمان دینی با توجه ویژه و برنامه‌ریزی لازم در  بزرگداشت، روشن کردن ابعاد و زوایای مختلف این رویداد مهم به جوانان و اقشار مختلف مردم اهتمام ورزند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت بابیان اینکه غدیر، استمرار حرکت انبیاء و شریعت الهی است، افزود: غدیر تبلور استمرار حاکمیت اراده الهی در مسیر کرامت انسانی است که خود را در ولایت متبلور ساخته است و امر هدایت جوامع هیچ‌گاه تعطیل‌بردار نخواهد بود.
پرویزی در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه این ولایت و امامت، گفت: استمرار برنامه‌های ارزشمند فرهنگی مذهبی می‌تواند باعث تقویت باورهای دینی جامعه شده و خانواده‌ها را از خطر آسیب‌های اجتماعی مصون نگه دارد
وی در ادامه افزود: ساختار نظام جمهوری اسلامی برگرفته از آموزه‌های غدیر است و در دهه امامت و ولایت می‌بایست با برجسته کردن ظرفیت‌های این واقعه تاریخی نسبت به اهمیت آن در جامعه بیشتر تلاش شود.آدرس کوتاه :