جلسه برنامه اوقات فراغت تابستان سال جاری


ساعاتی پیش جلسه ای با حضور نماینده های استانداری و اداره کل ورزش و جوانان و مسئولین ادارت در محل فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان  تفت  : ساعاتی پیش جلسه  برنامه های اوقات فراغت با حضور نماینده های استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان و مسئولین ادارات شهرستان در محل  فرمانداری تفت برگزار که در این جلسه پیرامون کلاسهای اوقات فراغت برگزار شده در تابستان سال جاری بحث و بررسی گردید  .

لازم بذکر است در شهرستان تفت بیش از 100 کلاس فرهنگی و ورزشی مختلف برگزار شده و جمعیتی بالغ بر8500 نفر از نوجوانان و جوانان در این کلاسها حضور داشتند در ادامه قرار بر  این شد تا توسط مسئولین ادارات  برنامه ریزی های لازم در خصوص ارتقاء کمیت و کیفیت این کلاسها صورت گیرد  و مقرر گردید در جلسه بعدی که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد نتایج اعلام گردد .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص اوقات فراغت بیان نمود امسال  بیش از 20کلاس ورزشی در رشته های مختلف  در امکان ورزشی برگزار گردید که توانستیم چند رشته جدید را برای اولین آموزش دهیم رشته های مثل بدمینتون– بازیهای بومی و محلی  -ووشو خواهران و کوهنوردی و..

دشت آبادی افزود در نظر است برای برنامه های آتی رشته های انجمن های ورزشی را نیز در این شهرستان فعال نمائیم وبه امید اینکه بتوانیم قدمی مسمم در جهت ارتقاء و پیشرفت ورزش شهرستان برداریم .

آدرس کوتاه :