جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش نیر برگزار شد.


جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس به ریاست سید روح الله میرخلیلی، بخشدار نیر و مدیران ادارات در بخشداری نیر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی بخشداری نیر ، به منظور هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که بنا به صدور پیام تاریخی حضرت امام راحل (ره) بنام  روز جهانی قدس و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس در بخشداری نیر برگزار شد. مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش نیر به شرح ذیل می باشد؛ شهر نیر: ازمیدان معلم به سمت مسجد جامع ساعت 11:30 دهستان زردین: از مسجد جامع به سمت گلزار شهدا بعد از نماز جمعه دهستان سخوید: از مسجد توده به سمت امام زاده ساعت 10 دهستان بنادکوک: از مقابل شرکت تعاونی روستایی به سمت اماتم زاده ساعت 10:30

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس به ریاست سید روح الله میرخلیلی، بخشدار نیر و مدیران ادارات در بخشداری نیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری نیر ، به منظور هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که بنا به صدور پیام تاریخی حضرت امام راحل (ره) بنام روز جهانی قدس و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس در بخشداری نیر برگزار شد.

مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش نیر به شرح ذیل می باشد؛

شهر نیر: ازمیدان معلم به سمت مسجد جامع ساعت 11:30

دهستان زردین: از مسجد جامع به سمت گلزار شهدا بعد از نماز جمعه

دهستان سخوید: از مسجد توده به سمت امام زاده ساعت 10

دهستان بنادکوک: از مقابل شرکت تعاونی روستایی به سمت اماتم زاده ساعت 10:30آدرس کوتاه :