جلسه شورای اداری بخش نیر برگزار شد


جلسه شورای اداری بخشداری نیر همزمان با ایام هفته دولت ، باریاست بخشدار نیر و با حضور مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و ادارات و نهادهای امنیتی و انتظامی بخش نیر درسالن اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری نیر جلسه شورای اداری بخشداری نیر همزمان با ایام هفته دولت ، به ریاست "سید روح الله میرخلیلی " بخشدار نیر و با حضور مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و ادارات و نهادهای امنیتی و انتظامی بخش نیر درسالن اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.

 میرخلیلی در شروع برنامه ضمن خیر مقدم و تبریک دهه امامت و ولایت، گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و شهدای حرم،  مروری بر مصوبات جلسه قبل شورا داشت و سپس  دستور کار این جلسه را قرائت کرد.

در ادامه جلسه امام جمعه نیر ضمن گرامیداشت هفته دولت، از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر تجلیل کرد. دهقان پور آذین بندی شهر و تغییر و تحول دادن فضای خیابانهای شهر را در دهه امامت و ولایت خواستار شد. در ادامه دیگر اعضای جلسه پیرامون مسائل و مشکلات خود در حوزه کاری خود بحث و تبادل نظر کردند.آدرس کوتاه :