جلسه شورای اداری شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت


اعضای شورای اداری شهرستان تفت با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان تفت ضمن افتتاح این دفتر با امام جمعه دیدار و جلسه شورای اداری شهرستان را در این محل برگزار کردند.

به گزارش ستادبزرگداشت هفته دولت شهرستان تفت ،"محمد محامدی"در این جلسه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت در حقیقت فرصتی است تا مسئولین مروری داشته باشند بر کارنامه یکساله خدمت خودشان و گزارشی از عملکرد خود را به مردم ارائه دهند.

در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان تفت حجت الاسلام  غفوری ضمن تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان گفت : هفته دولت امسال تقارن یافته با دهه مبارک امام و ولایت که مصادف شده با عید سعید غدیر خم که ولایت  وجانشینی بر حق حضرت علی (ع) با سند وقطعیت انجام  گرفته که باید به جهان و دنیا اعلام گردد.

امام جمعه شهرستان تفت به بیاناتی از احادیث غدیر اشاره کرد و به تبین آن پرداخت وگفت : جایگاه امام علی (ع) را ستودنی است  تا بحال هیچ فردی در حد و مقام منزلت ایشان نیامده تنها پیامیر اکرم (ص) از وجود نازنین ایشان آگاهی داشت  و توانست با تحقق جانشینی خود در روزغدیرخام  ولایت خودش را به ایشان بدهند.

در پایان امام جمعه شهرستان تفت از تمامی خدمتگزاران در مسئولیت های اجرایی که تلاش می کنند تقدیر وتشکر نمود وآرزوی موفقیت برای آنها کرد .آدرس کوتاه :