جلسه هماهنگی استقبال از دوندگان جاده ولایت


جلسه هماهنگی استقبال از دوندگان دو امدادی " جاده ولایت" در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "سعیدپرویزی" در این جلسه خواستار همکاری دستگاه ها با اداره ورزش و جوانان شهرستان در استقبال و همراهی از این دوندگان شد و گفت: مراسم باشکوه استقبال از این رویداد مهم و حرکت بزرگ و ارزشمند فرهنگی و ورزشی درشهرستان تفت برگزار می‌شودو امید است همان‌گونه که سال‌های گذشته این استقبال به‌خوبی انجام‌شده است امسال نیز باشکوه هر چه تمام‌تر صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ادامه داد: با توجه عمق ارادت و دلبستگی مردم شهرستان تفت  به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مسئولین باید تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم به کار گیرند .

وی حرکت فرهنگی ورزشی دوندگان جاده ولایت را در راستای اشاعه فرهنگ رضوی و احیاء جاده ولایت مسیر حرکت امام رضا(ع) بیان کرد.

لازم به ذکر است دوندگان دو امدادی " جاده ولایت " عصر روز شنبه مورخ 23/04/1397 وارد شهرستان تفت خواهند شد و در مسیر روستاهای دهشیر، توران پشت و اسلامیه و محله گرمسیر شهر تفت مورد استقبال همشهریان قرار خواهند گرفت.آدرس کوتاه :