جلسه هماهنگی برگزاری همایش تفت شناسی


در دیدار مدیرکل مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان و فرماندار شهرستان تفت نحوه برگزاری همایش تفت شناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، در این دیدار "داود پاک طینت" مدیرکل مرکز اسناد و کتابخانه های ملی استان یزد با "محمد محامدی" فرماندار و "سعید پرویزی" معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری درباره برگزاری همایش تفت شناسی در تفت بحث و تبادل نظر شد.

"داود پاک طینت" در این دیدار گفت: در برنامه اداره کل مرکز اسناد و کتابخانه های ملی استان برگزاری نشست های علمی برای شناخت بیشتر شهرستان های استان قرار دارد.

وی ادامه داد: در این راستا نشست تفت شناسی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و نیاز است افراد شاخص در این زمینه شناسایی شوند.

مدیرکل استاد و کتابخانه های ملی استان از برگزاری نمایشکاه اسناد قدیمی و معتبر شهرستان در حاشیه این همایش خبر داد.

"محمد محامدی" نیز در این دیدار با استقبال از برگزاری همایش تفت شناسی در شهرستان اظهار داشت: در این زمینه همکاری های لازم از سوی فرمانداری و سایر ادارات شهرستان صورت خواهد پذیرفت تا این همایش در سطح مطلوبی برگزار شود.

محامدی خاطر نشان کرد: با همکاری بخشداران سعی خواهد شد از تمامی افراد که اطلاعاتی در مورد شهرستان تفت رادر اختیار دارند ،  از توانمندی این افراد برای  برگزاری این همایش استفاده گردد.آدرس کوتاه :