جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سرا سری در شهرستان تفت برگزار شد


جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سرا سری در شهرستان تفت با حضور فرماندار شهرستان و دیگر روسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان در محل دانشگاه پیام نور تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی "   با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطرنشان کرد: این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم میزند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی افزود:همکاری ادارات و نهادهای مرتبط در راستای برگزاری آزمون سراسری در محیطی سرشار از آرامش خاطر و امنیت ضروری است و مدیران محترم باید در فکر فراهم آوردن مقدمات برگزاری این آزمون مهم باشند.
فرماندارشهرستان تفت گفت : کنکور مهمترین اتفاق زندگی دانش‌آموزان در طول دوران تحصیل  می باشد که این چند سال به امید این روز و موفقیت در این روز برنامه‌ریزی کرده‌اند بنابراین مجریان و دستگاه‌های عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری، سیستم سرمایشی، نظم و امنیت و… را مدنظر قرار دهند تا روال کار به بهترین شکل انجام شود.آدرس کوتاه :