جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله 15 خرداد و روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور نمایندگان دستگاه ها و سازمان ها برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی" با توجه به اهميت مناسبت هاي 14 و 15 خرداد  افزود : شرايطي را فراهم كنيم تا مردم بتوانند به خوبي از اين برنامه ها بهره مند گردند . وی افزود : بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و  قیام خونین 15 خرداد و راهپیمایی روز جهانی قدس  با ماه مبارک رمضان و لیالی با فضلیت قدر مصادف شده است و فرصت مناسبی برای تبیین آرمان‌های امام راحل، شهیدان والامقام و منویات مقام معظم رهبری است که ضرورت دارد از این فرصت بهره کامل برده شود . فرماندار شهرستان تفت ادامه داد : انتقال فرمایشات و خط و مشی‌های فکری حضرت امام خمینی (ره) به نسل جوان و نوجوان، بیان دستاوردهای انقلاب، بیان جنایات جنایتکاران جهانی بویژه رژیم غاصب صهیونیسم  از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی" با توجه به اهميت مناسبت هاي 14 و 15 خرداد  افزود : شرايطي را فراهم كنيم تا مردم بتوانند به خوبي از اين برنامه ها بهره مند گردند.

وی افزود : بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و  قیام خونین 15 خرداد و راهپیمایی روز جهانی قدس  با ماه مبارک رمضان و لیالی با فضلیت قدر مصادف شده است و فرصت مناسبی برای تبیین آرمان‌های امام راحل، شهیدان والامقام و منویات مقام معظم رهبری است که ضرورت دارد از این فرصت بهره کامل برده شود.

فرماندار شهرستان تفت ادامه داد : انتقال فرمایشات و خط و مشی‌های فکری حضرت امام خمینی (ره) به نسل جوان و نوجوان، بیان دستاوردهای انقلاب، بیان جنایات جنایتکاران جهانی بویژه رژیم غاصب صهیونیسم  از اهمیت ویژه‌ای برخوردار استآدرس کوتاه :