جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان تفت برگزار شد


جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان تفت به ریاست "سعید پرویزی" معاون فرماندار و با حضور نماینده دفتر سیاسی استانداری، شهردار و مسئولین دانشگاه‌های شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ،در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت ضمن ارائه محورهای موردبحث در جلسه طی سخنانی گفت: در آستانه فرار رسیدن شانزدهم آذرماه روز دانشجو قراردادیم و باید این روز که به‌عنوان نماد مبارزات دانشجویی با استبداد در تقویم جمهوری اسلامی ایران آمده است، هرچه باشکوه‌تر گرامی داشته شود.

"سعید پرویزی" افزود: دانشجویان باید از اوضاع کشور، منطقه و جهان آگاه شوند باید وضعیت بودجه و دیگر مسائل جاری کشور برای دانشجو توسط اساتید مجرب و برجسته ترسیم و تبیین گردد. اگر دانشجو آگاهی خود را نسبت به مسائل کلی کشور کامل کند نقدهایش هم منصفانه خواهد بود مسئولین هم باید در قبال پرسش‌های دانشجویان پاسخگو باشند.

پرویزی اظهار داشت: باید به بررسی مشکلات خوابگاهی و رفاهی دانشجویان پرداخت و با ارائه تسهیلات و وام‌های دانشجویی کم‌بهره به دانشجویان گام‌هایی کوچک در حل مشکلات این عزیزان برداشت.

پرویزی در پایان خواستار تهیه برنامه جامع فرهنگی – اجتماعی برای دانشجویان و اساتید شد.آدرس کوتاه :