حادثه آموزنده صحرای طبس، نمایانگر قدرت الهی و امداد غیبی در حمایت از ملت ایران است

شناسه : 2326040

حادثه آموزنده صحرای طبس، نمایانگر قدرت الهی و امداد غیبی در حمایت از ملت ایران است


سرپرست فرمانداری تفت با صدور پيامي 5 ارديبهشت، سالروز شکست مفتضحانه آمريکاي جنايتکار در صحراي طبس را گرامي داشت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع" در این پیام با اشاره به شکست مفتضحانه آمريکاي جنايتکار در صحرای طبس آن را پرتوئي فروزان از انوار لطف الهي عنوان کرده و آورده است: این معجزه بزرگ الهی بار دیگر بر پیروزی ایمان و اعتقاد بر فنآوری صحه گذاشت  و بیش از گذشته بر اقتدار، حیثیت و اعتبار جهانی انقلاب اسلامی افزود.

سرپرست فرمانداری تفت با اشاره به آیه شریفه " و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین" ادامه داده است: اگر چه سالیان زیادی از حادثه بزرگ طبس و جریان شکست سخت استکبار جهانی در صحرای طبس می گذرد ، اما هنوز پنجم اردیبهشت ماه در اذهان تاریخ زنده است و همچون آینه ای بی بدیل نمایانگر عظمت و قدرت لایزال الهی و امداد غیبی در حمایت از ملت غیور و مسلمان ایران است.

وی حادثه عظیم و آموزنده طبس را یادآور حمله اصحاب فیل به خانه کعبه و انهدام آن‌ها توسط مرغان ابابیل عنوان کرد و گفت: خداوند متعال طوفان شن را همچون سنگ هاي سجيل مرغان ابابيل به استقبال امكانات نظامي دشمنان اسلام  فرستاد و بار ديگر سرافكندگي شكست را بر پيشاني شان حك نمود.

زارع در پایان آورده است : اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشيد اسلام شهيد محمد منتظرقائم موفقيت همگان را در پیمودن راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.