حضور بخشدار و دهیاران بخش مرکزی تفت در جلسه توجیهی طرح شبنم


بخشدار مرکزی تفت به همراه برخی از دهیاران این بخش در جلسه توجیهی طرح شبنم شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت،حجت الاسلام والمسلمین "محمدرضا مدیح" در این جلسه در جمع اصناف و بازاریان تفت، با بیان این که طرح شبنم یکی از کارهای بزرگ اقتصادی است، گفت: ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که دشمن هم به خون ما تشنه است و هم به پول ما مشتاق و با تبلیغات کذایی، مردم ما را به خرید کالاهای خود تشویق مي‌نمایند.

وی با بیان این که دشمنان در حوزه‌های مختلف سیاسی، امنیتی، جنگ تروریستی، اقتصادی و ... هر لحظه و هر ساعت در حال توطئه برای ما هستند، افزود: اگر خدای ناکرده با کوتاهی و سهل انگاری به اندازه یک روزنه به این حوزه‌ها راه پیدا کنند، مطمئن باشید از هیچ کوششی برای ناامنی و جنگ داخلی دریغ نخواهند کرد.

امام جمعه تفت ادامه داد: متاسفانه کالای خارجی به مذاق مردم ایران خوش‌تر از كالاهاي داخلي می‌آید و این می تواند راه را برای ورود به روزنه حوزه‌های مختلف ایران باز نماید، پس هرکس غیرت اسلامی- ایرانی و شیعی دارد باید مذاق خود را بر جنس خارجی عوض نماید.

 

فرماندار تفت نيز طرح شبنم را بزرگ‌ترین مانع برای قاچاق کالا خواند و با اشاره به مزایای طرح بزرگ شبنم که یکی از طرح‌های خوب اقتصادی برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز است، افزود: این طرح برای کنترل کالاهای وارداتی به کشور و تشخیص اجناس بدلی از اصل و به نفع مردم و فروشندگان اجرا می‌شود.

 

دهقان افزود: آنچه که مسلم است اجرای این طرح با همکاری و همراهی مردم و بازاریان بهتر و سالم‌تر برگزار خواهد شد و در پیشرفت و توسعه صنعت و تولید موثر خواهد بود.

 

 

 

آدرس کوتاه :