حضور بخشدار گاریزات درمراسم قرائت دعای کمیل در روستای کهدوئیه


به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه احسان سعادتمند بخشدار گاریزات در جلسه قرائت دعای کمیل در روستای کهدوئیه شرکت نمود. در پایان این جلسه که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نجم الهدی امام جمعه منطقه همراه بود اهالی روستای کهدوئیه مهمترین مطالبات روستا را ، روشنایی بلوار ورودی ، بهسازی و آسفالت معابر روستایی ،تکمیل گلزار شهدا،مرمت آسفالت محور کهدوئیه به دهشیر، راه اندازی مجتمع دام سبک و ... بیان کردند،پس از بیان مشکلات توسط اهالی بخشدار گاریزات با تاکید بر حل مشکلات روستای کهدوئیه قول مساعد جهت پیگیری موارد مطرح شده را داد. سعادتمند در پایان سخنان خود،حضور مسئولین در روستاها و شنیدن مشکلات مردم را راهکاری مهم و هدفمند در حل مشکلات روستاها بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه احسان سعادتمند بخشدار گاریزات در جلسه قرائت دعای کمیل در روستای کهدوئیه شرکت نمود.

در پایان این جلسه که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نجم الهدی امام جمعه منطقه همراه بود اهالی روستای کهدوئیه مهمترین مطالبات روستا را ، روشنایی بلوار ورودی ، بهسازی و آسفالت معابر روستایی ،تکمیل گلزار شهدا،مرمت آسفالت محور کهدوئیه به دهشیر، راه اندازی مجتمع دام سبک و ... بیان کردند،پس از بیان مشکلات توسط اهالی بخشدار گاریزات با تاکید بر حل مشکلات روستای کهدوئیه قول مساعد جهت پیگیری موارد مطرح شده را داد. سعادتمند در پایان سخنان خود،حضور مسئولین در روستاها و شنیدن مشکلات مردم را راهکاری مهم و هدفمند در حل مشکلات روستاها بیان کرد.آدرس کوتاه :