دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت خبر داد: اختصاص یک دستگاه خودرو آتش نشانی به شهرداری تفت


دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت از اختصاص یک دستگاه خودرو آتش نشانی به شهرداری تفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "علی اکبر سبزواری" در مراسم مانور امداد و نجات که به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی و با حضور جمعی از مسئولین در محل میدان حضرت امام خمینی(ره) تفت برگزار شد با اعلام این خبر اظهار داشت: برای تامین این خودرو آتش نشانی، حدود یک میلیارد و دویست میلیون ریال هزینه شده است.

دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت اضافه کرد: اعتبار خرید این خودرو از سوی ستاد مدیریت بحران استان و اعتبار تجهیز آن نیز از سوی شهرداری تفت تامین شده است.

سبزواری با اشاره به اهمیت برگزاری مانورهای امداد و نجات در حفظ آمادگی ماموران آتش نشانی اظهار داشت: برگزاری این گونه مانور ها می تواند بر تجربیات ماموران آتش نشانی و سایر عوامل مدیریت بحران در شهرستان بیافزاید.

وی با تبریک فرا رسیدن 7 مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی به آتش نشانان خدوم و سختکوش شهرستان گفت: آتش نشانان با فداکاری مثال زدنی خود در عملیات های امداد و نجات، صحنه های ارزشمندی از نوع دوستی و شجاعت را به ثبت می رسانند که شایسته تجلیل است.

یادآور می شود همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی، مانور امداد و نجات و مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرستان تفت امروز در محل میدان حضرت امام خمینی(ره) تفت برگزار شد.    آدرس کوتاه :